Освітньо-наукова програма підготовки здобувачів ступеня доктора філософії за спеціальністю «102 Хімія»
Освітньо-наукова програма «Хімія», за якою провадиться освітня діяльність третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти з підготовки здобувачів ступеня доктора філософії за спеціальністю «102 Хімія» розроблена згідно з вимогами Закону України «Про вищу освіту» і «Порядку підготовки здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії та доктора наук у вищих навчальних закладах (наукових установах)», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України № 266 від 23.03.2016 р.
Програма створена у партнерстві з академічними інститутами НАНУ у 2016 р. , що забезпечило умови для продуктивного і значущого наукового осередку завдяки поєднаному науковому потенціалу, спільному матеріально-технічному та інформаційному забезпеченню.
До міжінституційної групи входять фахівці з:
- Інституту хімії високомолекулярних сполук НАН України ,
- Інституту біоорганічної хімії та нафтохімії ім.В. Кухаря НАН України,
- Інституту органічної хімії НАН України,
- Інституту хімії поверхні ім. О. О. Чуйка НАН України,
- Інституту загальної та неорганічної хімії ім. В. І. Вернадського НАН України,
- Інституту сорбції та проблем ендоекології НАН України,
- Інституту біоколоїдної хімії імені Ф. Д.Овчаренка НАН України,
- Міжвідомчого відділення електрохімічної енергетики НАН України.
Гарант освітньо-наукової програми: Голуб Олександр Андрійович – доктор хімічних наук, професор, декан факультету природничих наук НаУКМА.
Аспіранти можуть обирати такі дослідницькі напрями: хімія мембран і дисперсних систем, біоорганічна хімія, нафтохімія і вуглехімія, органічна хімія, фізична хімія, хімія поверхні, сорбція і каталіз, електрохімічнаенергетика, колоїдна хімія, неорганічна хімія, хімія високомолекулярних сполук.
Програма розрахована на 4 роки.
Освітня компонента складає 49 кредитів ЄКТС, дисципліни освітньо-наукової програми заохочують до активної роботи над дисертаційним дослідженням, формують уміння його планування, виконання та представлення результатів українською і англійською мовами. Наукова складова освітньо-наукової програми передбачає проведення аспірантом власного наукового дослідження під керівництвом одного або двох наукових керівників та оформлення його результатів у вигляді дисертації.
Успішне завершення програми передбачає здобуття ступеня Доктор філософії у галузі «Природничі науки» заспеціальністю «Хімія».
- Освітньо-наукова програма "Хімія". Формат 2020
- Освітньо-наукова програма "Хімія". Формат 2019
- Навчальний план
- Відомості про самооцінювання
- Силабуси курсів
- Теми дисертаційних досліджень аспірантів
- Програма візиту експертної групи під час проведення акредитаційної експертизи 26-27 листопада 2020 р