Освітньо-наукова програма PhD "Економіка"
Освітньо-наукова програма «Економіка», за якою проводиться освітня діяльність третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти з підготовки здобувачів ступеня доктора філософії за спеціальністю «051 Економіка» розроблена згідно з вимогами Закону України «Про вищу освіту» і «Порядку підготовки здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії та доктора наук у вищих навчальних закладах (наукових установах)», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України № 266 від 23.03.2016 р.
Кафедра економічної теорії НаУКМА, в складі якої сформована проектна група для організації і забезпечення програми, існує з часу відродження Києво-Могилянської академії в 1992 р. Викладачі кафедри розробляють актуальні наукові напрями: інноваційна економіка,соціальна економіка, економічне зростання, структурна політика, економічна теорія технологічних змін, проблеми міжнародної торгівлі та торгівельної політики, європейська економічна інтеґрація, стратегія підвищення вартості фірми, реґіональна економіка, проблеми вищої економічної освіти в Україні тощо.
Гарант освітньо-наукової програми:
Бураковський Ігор Валентинович - доктор економічних наук, професор, професор кафедри економічної теорії НаУКМА
Програма розрахована на 4 роки. Освітня компонента в перші 2 роки складає 49 кредитів ЄКТС, дисципліни освітньо-наукової програми заохочують до активної роботи над дисертаційним дослідженням, формують уміння його планування, виконання та представлення результатів українською і англійською мовами. Наукова складова освітньо-наукової програми передбачає проведення аспірантом власного наукового дослідження під керівництвом одного або двох наукових керівників та оформлення його результатів у вигляді дисертації. Успішне завершення програми передбачає здобуття ступеня Доктор філософії у галузі «Соціальні та поведінкові науки» за спеціальністю «Економіка».
- Опис програми
- Навчальний план
- Відомості про самооцінювання
- Силабуси курсів
- Теми дисертаційних досліджень аспірантів
- Програма візиту експертної групи під час проведення акредитаційної експертизи